Solidna firma 2018

Od wielu lat PEC „Legionowo” Sp. z o.o. bierze udział w Programie Solidna Firma. Przeprowadzane przez ekspertów, konsumentów i partnerów gospodarczych weryfikacje potwierdzają rzetelność, wiarygodność i zasadność uzyskania tytułu Solidnej Firmy.

W 2018 roku PEC „Legionowo” Sp. z o.o. ponownie wzięło udział w Programie Solidna Firma i uzyskało tytuł Solidnej Firmy 2018.

W 2016r. PEC “Legionowo” Sp. z o.ootrzymało specjalne wyróżnienie – Perłę Solidności za terminowe realizowanie wszelkich zobowiązań oraz poszanowanie ekologii i praw konsumenta.

Certyfikat Solidna Firma to potwierdzenie:

– stabilnej sytuacji finansowej firmy,
– realizacji założeń CSR czyli Społecznej Odpowiedzialności Biznesu,
– wysokich standardów załogi i zarządu firmy,
– przynależności do grona znanych i cenionych firm.

Pracodawca Przyjazny Pracownikom

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej „Legionowo” Sp. o.o. znalazło się w zaszczytnym gronie 14 polskich firm, wyróżnionych tytułem “Pracodawca Przyjazny Pracownikom”. Wyróżnienie w Pałacu Prezydenckim odebrał Prezes Spółki Narcyz Krzysztof Tokarski.

Tytuł “Pracodawca Przyjazny Pracownikom” przyznawany jest przez Prezydenta RP od pięciu lat na wniosek Komisji Krajowej NSZZ “Solidarność”. Wyróżnienia wręczali szef krajowej „Solidarności” Piotr Duda i Doradca Prezydenta RP Jan Lityński, który wchodzi w skład komisji certyfikacyjnej decydującej o wyborze laureatów.

Nagrodzonym podziękował Prezydent RP Bronisław Komorowski. Jak mówił, za ich działaniami stały różne pomysły oraz motywy “dostrzegające bardzo złożone aspekty relacji pracodawca-pracownik”. “Za każdą taką nagrodą stoją konkretne pomysły, konkretni ludzie, którzy zrobili coś dobrego, aby lepiej się pracowało w zakładach pracy. Aby zakłady pracy wzmacniały się poprzez świadome budowanie szczególnych relacji między pracodawcą a pracownikiem” – mówił prezydent.

Gazela Biznesu 2003

“Puls Biznesu” – jedyny w Polsce dziennik poświęcony wyłącznie tematyce biznesowej zorganizował po raz kolejny ogólnopolski ranking “Gazele Biznesu 2003″. Celem rankingu jest promowanie firm uczciwych, wiarygodnych i ujawniających informacje na temat swoich wyników. Do grona Gazel w roku 2003 zakwalifikowano, już po raz drugi firmę PEC „Legionowo” Sp. z o.o.

Przyznany PEC „Legionowo” Sp. z o.o. certyfikat potwierdza wysokie miejsce w rankingu oraz przynależność firmy do elitarnego Klubu Gazel Biznesu – grona najbardziej dynamicznie rozwijających się firm.